HomeCryptoAutor Bitcoin and Black America mówi o Bitcoinie jako dźwigni finansowej

Autor Bitcoin and Black America mówi o Bitcoinie jako dźwigni finansowej

Twórca Bitcoin and Black America, Izajasz Jackson, omówił w swoim ostatnim wywiadzie świat post-COVID dla czarnych i brązowych społeczności i jak Bitcoin odgrywa znaczącą rolę w uzyskaniu dla nich dźwigni finansowej, której potrzebują wobec amerykańskiego systemu finansowego.

Izajasz Jackson, autor, który przygotował jedną z najbardziej rewolucyjnych książek na temat Bitcoin, Bitcoin i Czarna Ameryka, zawsze był szczery w swoich przemyśleniach na temat Bitcoinu jako środka do zakończenia niesprawiedliwości gospodarczej w Ameryce. Jego książka ostatnio znów stała się głośna, gdy Ameryka walczyła z najgorszym kryzysem rasizmu.

Bitcoin i Black America autor o złożoności Bitcoin’a
Opublikowana w zeszłym roku książka Bitcoin i Black America The News Spy mówi o tym, jak Bitcoin może zmienić życie czarnych ludzi i dlaczego powinien być przyjęty przez właścicieli czarnego biznesu, aby osiągnąć tak bardzo potrzebne dźwigni. W dniu 10 lipca, Jackson powiedział Decrypt, że powodem, dla którego wierzy w Bitcoin jest to, że jest on osobą zorientowaną na rozwiązanie.

Bitcoin hashrate nowy ATH: Spirala Śmierci Górników FUD zadebiutował ponownie
Wysoce bezpieczne transakcje Bitxoe Bitcoin już wkrótce
Bez wsparcia DeFi, cena Bitcoin może spaść.
Negatywne wyniki finansowe w celu przyspieszenia akceptacji Bitcoinów

Według niego Bitcoin jest obiecującym rozwiązaniem dla widocznych luk w amerykańskim systemie finansowym. Jednak jest to zbyt skomplikowane dla zwykłych ludzi, by je zrozumieć. A ludzie, którzy to rozumieją, zazwyczaj nie są w stanie wyrazić tego w prostszy sposób.

To, co ludzie naprawdę chcą wiedzieć, to jak przyjęcie Bitcoin zmieni ich życie. I to jest to, co pomoże Bitcoin połączyć się z jego publiczności.

Amerykański system finansowy jest problemem, Bitcoin jest rozwiązaniem

Mówiąc o tym, jak Bitcoin pomaga w utrzymaniu bogactwa wśród czarnej społeczności, autor Bitcoin i Black America powiedział, że Bitcoin jest kluczem do oderwania się od okowów amerykańskiego systemu monetarnego. Epidemia COVID ujawniła niektóre z długotrwałych problemów z systemem, a napływ tak dużej ilości gotówki tylko pogorszy różnice, powiedział.

Zdałem sobie sprawę, że są tylko dwa sposoby na uzyskanie tego, czego się chce w życiu – pieniędzy lub przemocy. Przemoc nigdzie cię nie zaprowadzi, ponieważ wszyscy chcemy chronić siebie i naszych bliskich. Więc, jedynym realnym rozwiązaniem są pieniądze.

Jackson proponuje, że jeśli czarna społeczność może zebrać się razem i objąć Bitcoin’a całym sercem, to dostanie tak bardzo potrzebną dźwignię przeciwko wadliwemu systemowi finansowemu. Bitcoin może pomóc w tworzeniu miejsc pracy, demokratyzacji systemu finansowego i wprowadzić do gospodarki biliony dolarów, stwierdził.

Możemy go skutecznie wykorzystać na naszą korzyść i skłonić instytucje bankowe i unie kredytowe do ponownego przemyślenia swoich strategii. Zdecydowanie chcemy wykorzystać dźwignię finansową, jeśli musimy znaleźć własną drogę, a Bitcoin jest ostatecznym pokojowym i potencjalnym narzędziem.